• banner2
 • banner1
 • banner3
 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  CE, RoHS, FCC, Certifikata Shpërndarja e Mitsubishi Fibrat optike
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i produkteve të ndriçimit fibra optike gati 10 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Shenzhen të Kinës.
 • 公司 图片

Kush jemi ne

Shenzhen Kepuai fotoelektrik Teknologjia Co, Ltd,  është një prodhues të drejtpërdrejtë të produkteve të ndriçimit fibra optike që nga viti 2008.

Ne kemi  shumë vite eksperiencë  në industrinë dhe rregullisht punojnë me disa nga më prestigjioze  designers ndriçimit dhe arkitektët  në botë.    

Me tonë të  projektimit dhe inxhinierike të fortë aftësitë dhe stafi ynë i ditur, ne  kemi burime në dispozicion për të gjithë prodhimin e produkteve tona në shtëpi në 20.000 këmbë katrore tonë në Longgang Qarkut Shenzhen të Kinës, për më tepër, ne kemi  një dyqan Proformance në Huaqiang veri për kontrollin klientit stil . Jonë e vetë-mbështetja në të gjithë procesin e prodhimit jo vetëm që do të thotë se ne mund të sigurojmë herë më të shkurtër të çojë me urdhër se sa konkurrentët tanë, por edhe ndriçim sisteme që janë të përshtatura me kërkesat e saktë të klientëve tanë. 

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për të përshtaten një kazino me ndriçim yll efekt, të instalojë një pishinë me ngjyra ndryshon drita, ose komisionit një llambadar një-e-nje-lloj për një restorant që ne mund të  sigurojë një zgjidhje për të përmbushur nevojat tuaja.

Mëso më shumë

ynë patner

10
11
22
23
24
26
27
31
32
33
343
WhatsApp Online Chat !