• banner2
 • banner1
 • banner3
 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  CE, RoHS, FCC, сертификат Дистрибуција на Mitsubishi со оптички влакна
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на оптички влакна осветлување производи речиси 10 години. Нашата фабрика се наоѓа во Шенжен, Кина.
 • 公司 图片

Кој сме ние

Шенжен Kepuai фотоелектрически технологија копродукции, Ltd  е директен производител на оптички влакна осветлување производи од 2008 година.

Имаме  долгогодишно искуство  во рамките на индустријата и редовно работат со некои од најпрестижните  осветлување дизајнери и архитекти  во светот.    

Со нашата  силна дизајн и инженеринг способности и нашите познавања на персоналот, ќе  има на располагање ресурси за производство на сите наши производи во куќата на нашата 20.000 квадратни нога во Longgang округ Шенжен, Кина, освен тоа, ние имаме  една продавница proformance во Huaqiang Северна стил за проверка на клиентите . Нашата самостојност во текот на целиот процес на производство не значи само дека ние може да обезбеди пократки доведе пати по наредба од нашите конкуренти, но, исто така, системи за осветлување кои се прилагодени на точниот барања на нашите клиенти. 

Значи без разлика дали сте во потрага за да ги собере на казино со ѕвезда ефект осветлување, инсталација базен со боја се менува светла или им наложи на еден-на-еден вид лустерот за ресторан може да  се обезбеди решение за задоволување на вашите потреби.

Научи повеќе

нашите Patner

10
11
22
23
24
26
27
31
32
33
343
WhatsApp Online Chat !